Dárková poukázka na foto manažera

E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » Fotografování - Dárkové poukázky

Cena:7900.00CZK
Do 2 pracovních dní emailem nebo poštou.

V dnešní době potřebuje každý podnikatel, manažer, majitel firmy, herec, umělec,vědec i zaměstnanec kvalitní fotografii nejen na www stránky, ale i třeba k životopisu, na firemní materiály, k odbornému či reklamnímu článku apod.

Velmi lichotivé fotografie žen i mužů jsou specialitou vizážistky a fotografky paní Schlosserové. Mužům pomůže vybrat buď z jejich oblečení tu nejlepší variantu na foto, popřípadně s nimi nový oblek a košile nakoupí. Každému muži před fotografováním určí barevný typ a poradí nejkrásnější barvy obleků, košil i kravat. Pak muže skvěle upraví, naaranžuje a napózuje . . . a výsledek vidíte sami.

Fotografovat se můžete i v krásných interiérech například Královského apartmá - viz fotografie na videu níže, či ve Vaší kanceláři nebo v jiném exkluzívním interiéru.  

Obsahuje:

- vizážistickou přípravu, určení barevného typu

- úpravu pleti, zakrytí nedostatků pleti, stínování pleti pudrem atd.

- fotografování ve 2 oblečeních / 2 obleky, nebo 1 civilní oděv + 1 byznys oblek/

- 100 až 200 snímků 

- 20 vybraných fotografií 10x15 cm + CD

- 2-3 upravené a vyretušované fotografie 13x18 cm, 1 foto A4 + CD s retušemi

Tedy celkem cca 23 fotografií a 2 CD, určení  barevného typu a vizážistickou konzultaci v případě zájmu zdarma. 

Dárkovou poukázku Vám můžeme obratem poslat emailem současně s fakturou se 14 denní splatností. Fakturu si můžete dát do nákladů jako Propagační fotografie.

Dárková poukázka je pak platná půl roku od zakoupení, takže budete mít čas se na fotografování připravit, popřípadě koupit s paní Schlosserovou nový oblek již ve správném odstínu. Vizážistická příprava obsahuje i určení Barevného typu a vizážistické poradenství, takže se stanete zcela dokonalými manažery a bude se Vám lépe jednat. Šaty dělají člověka a reprezentantivní fotografie na Vašich www stránkách, reklamních materiálech, Vaší vizitce či u odborného článku zvýši Vaši prestiž a přivedou Vás k větším úspěchům.

Více informací zde: http://www.zdravi-omlazeni.cz/?byznys-fotografie-muzu-zvyseni-vaseho-image.,68