• Herečka Sandra Riedlová
  Herečka Sandra Riedlová
 • Nadšení a radost z maličkostí
  Nadšení a radost z maličkostí
 • Vizážistka a Fotografka p. Schlosserová
  Vizážistka a Fotografka p. Schlosserová
 • Zpěvačka D.S.
  Zpěvačka D.S.
 • Finanční poradce a leader
  Finanční poradce a leader
 • "Boxerka"....modelka pózuje
  "Boxerka"....modelka pózuje
 • Advokátka
  Advokátka
 • Manažerka
  Manažerka
 • Ředitel welnes hotelu
  Ředitel welnes hotelu
 • Manažer
  Manažer

Vaše největší talenty

Předem mi pošlete i Vaše dosažené vzdělání, všechny školy a kurzy, které jste absolvovali a svoje největší koníčky. Pro úspěšnou konzultaci je potřebné i celé Vaše datum narození s co nejpřesnějším časem narození, alespoň na půl hodiny a město narození.

Společně s Vámi Vám najdu ten nejvhodnější obor či profesi, kde máte největší talenty a kde dosáhnete největších úspěchů, nebo příbuzný obor, ve kterém již máte zkušenosti, abyste je využili. Dozvíte se oblasti, ze kterých můžete mít největší finanční příjmy. Současně Vám najdu Vaše životní poslání, které Vás naplní a nadchne!

Začněte zažívat ten pocit nadšení z práce! Staňte se úspěšným v práci, která Vás baví!

"Bohatí berou peníze za to, co je baví a těší" řekla nedávno nejbohatší žena Světa paní Christy Walton.

Neztraťte nejlepší roky svého života neuspokojivou prací. Najděte obor, ve kterém vyniknete a ve kterém se budete bavit!

Já sama jsem stratila cca 7 let v kanceláři pro mě nudnou prací účetní, než jsem se dostala přes vizážistiku, která mě nesmírně bavila a stále baví,  ke své vysněné psychologii. Je to naprosto dokonalé spojení pomáhat nejen ženám být krásnými zvenku, ale i jim zvedat sebevědomí a rozvíjet jejich odvahu stát se sama sebou.

Každá vizážistka by měla být i dobrá psycholožka, a já se každé své klientce na začátku Proměny podívám na její Osobní horoskop, abych ji lépe porozuměla. Velmi ženám pomáhá i má znalost Partnerské astrologie, kterou jsem studovala na třech školách. My ženy totiž ke štěstí potřebujeme nejen být krásné, ale především mít harmonický vztah...

A mým klientům mužům vytvořím vždy tak lichotivé fotografie, že jim zvednu náladu i sebevědomí. Poslední dobou ke mě začínají na Astrologické poradenství chodit i muži, a většinou děláme roční prognostické horoskopy na podnikání, ale i Partnerské horoskopy, nebo Osobní horoskopy pro jejich děti, zaměřené právě na nejvhodnější povolání.

Je skvělé, že mohu spojit všechny moje zkušenosti a poznatky z praxe s  vědomosti mnoha moudrých mužů, za posledních několik století, do jednoho krásného, moudrého a oduševnělého celku - pro šťastnější a úspěšnější život mých klientů, mých blízkých a i můj . . .

Přijďte se obohatit vědomostmi mnoha moudrých mužů i žen. Více informací o mé praxi zde: http://www.zdravi-omlazeni.cz/?www.astroporadna.info,64

Těším se na Vás. Vaše astroložka a vizážistka Kateřina Schloserová, www.astroporadna.info

Objednávky Vašich talentů na www.horoskopy-uspechu.cz nebo rovnou volejte na 603 237 166603 237 166. a nebo pište včetně Vašeho celého data narození, hodiny minuty a města, Vašeho životopisu s dosaženým vzděláním a Vaší aktuální fotografií na info@horoskopy-uspechu.cz Těším se na Vás!

 

Video zde: