Astrologická konzultace po telefonu či přes Skype

Aby mé klientky a mí klienti nemuseli čekat, než jim zpracuji Osobní, Partnerský či Prognostický horoskop, jsem i na jejich časté prosby zřídila Astrologickou linku - astrologické konzultace po telefonu nebo přes Skype.

Vybrat si můžete z této délky konzultací: 


30 minut  300 korun - doporučuji alespoň půlhodinu, Astrologie není věštění, ale seriózní rozbor
60 minut 500 korun - zatím zaváděcí cena. Osobní konzultace stojí 800 korun a více dle druhu horoskopu. 

Z kozultace Vám mohu pořídit Audiozáznam a pak Vám ho poslat přes Úschovnu za 100 korun. Vyberete si čas, jaký si přejete, s Audiozáznamen či bez a na účet cislo: 2400683727/2010 vedenný u FIO banky pošlete vybranou částku, Například stručný Osobní horoskop 30 minut s Audiozáznamem je celkem 400 korun platba na účet, Kompletní Osobní horoskop s dotazy 60 minut s Audiozáznamem je 600 korun. Výběr povolání 30 minut bez audiozáznamu je 300 korun. Odpověď na jednu otázku 15 minut bez Audiozáznamu je 200 korun. Samozřejmě Audiozáznam pořizovat nemusím a můžete si psát poznámky apod.

Jako VARIABILNI SYMBOL uvedte VAŠE TELEFONÍ ČÍSLO. Do sms na můj mobil +420 603237166 mi napište  Objednávám Astrokonzultaci např. 30 minut s Audiozáznamem či bez po telefonu či přes Skype na Partnerský horoskop a data obou partnerů, nebo osob, na které se chcete zeptat, nebo třeba na Osobní horoskop, Výběr povolání,  Roční horoskop 60 minut s Audiozáznamem apod. Tyto informace můžete napsat ale i na můj email katerinaschlosserova@seznam.cz, ale rychlejší je sms. Vaše horoskopy si nachystám, prostuduji a na Váš email a mobil Vám pošlu, po přijetí platby, dny a časy kdy mi můžete zavolat telefonem nebo přes Skype, nejčastěji hned ten den, či druhý den večer, abyste měli odpovědi co nejdříve.  Můj Skype je katerina.schlosserova 

Nebo mi do emailu pošlete doklad z banky o převodu, a ještě večer se Vám mohu věnovat.