Jak astrologie funguje?

Astrologie je vlastně symbolismus

Na Astrologii je krásné, že každý člověk, i bezdomovec má 12 domů. Každý dům symbolizuje jinou oblast, níže vypisuji jen 3 domy týkající se práce a kariéry. I každá planeta má určitou povahu, ale povaha planety je "zabarvena" znamením a pak i domem, ve kterém je umístěna. Například Mars – sebeprosazení, Venuše – láska a estetika, Saturn – překážky ale i disciplína, Jupiter – planeta "Velkého štěstí", úspěchů apod.

Jednoduchý příklad:

Astrologie a horoskopy mě zajímaly již v mládí. Ale profesionálně mě k astrologii a k přesným horoskopům na míru přivedla má „nešťastná láska“. . . A také má „neuspokojenost“ z práce . . . Pracovala jsem jako účetní a pak jako sekretářka. Především nudná administrativa mě přímo deptala, nemohla jsem tvořit a nemohla jsem skutečně pomáhat lidem. . .

Aniž bych ještě znala oblasti práce a úspěchu v horoskopu, tak jsem postupně začala studovat kosmetické kurzy, kurzy na líčení a stala jsem se vizážistkou. Pak pro umocnění krásy mých klientek i fotografkou, a na skutečné odhalení „jádra“ problému i astroložkou...

V horoskopu mám sebeprosazení a v domech práce a kariéry tyto oblasti:

1. Dům – Ascedent ve Vahách a Mars ve Vahách projevuji se krásou a vytvářením krásy a harmonie

6. Dům práce a nemocí – v Rybách – pomoc lidem a léčení, zaměstnání jako fotograf, hoteliér, laborant, ošetřovatel / autor astrolog Hades/, ale Saturn – překážky v práci díky perfekcionalismu, nemoci z přepracování a obav. . . Saturn jsou i kosti, a Ryby ovládají chodidla, mám tedy dispozice k nemocem kostí chodidel. Po 40. roce se mi vytvořila první „vizážistická pata“ v ČR – mám ostruhu na patě, jak na ní 21 let stojím při líčení a mám ploché nohy . . a z toho velké bolesti nohou. Nemocná jsem většinou z přepracování, které se díky mému perfekcionalismu stává často.

10. Dům kariéry a úspěchu – mám v Raku – starostlivost o druhé, o rodiny, a zde mám Jupitera, což je sice planeta úspěchu, ale úspěch je „vydřený“ díky Saturnu v 6. domě, a obě planety jsou planety vyššího věku, takže úspěch později . . .

2. Dům financí a hodnot – mám ve Štíru, příjmy z tajemna /astrologie/, příjmy z léčení . . . Ve 2. domě mám Neptun, který symbolizuje umění, tekutiny apod. Mám tedy možné příjmy z umění a z uměleckého či zdravotního zpracování tekutin. Skvěle umístěný Neptun v 10. domě má i moje kadeřnice Martina, a má v 10. domě i Venuši, takže má úspěch v oblastech krásy a zpracování tekutin – což míchání barev je....

Kdyby tedy ke mně přišla klientka s tímto horoskopem na radu výběru povolání, tak bych jí poradila: kadeřnice, vizážistka, umělkyně, astroložka, lékařka, laborantka, oblast estetické medicíny apod.

Také bych jí poradila. Aby si dávala pozor na nohy a zejména chodidla a nelíčila 21 let v lodičkách, ale spíše ve zdravotní obuvi s ortopedickou vložkou, takže moje klientka by si nezničila nohy tak, jako já. . .

Bohužel já jsem ztratila 7 let jako účetní a sekretářka, a k těmto profesím mě přivedl můj zájem o tyto obory, Astrologie tenkrát ještě nebyla tak rozšířená. A až jsem v těchto oborech pracovala několik let, tak jsem zjistila, že jsou pro mě ty pravé.

Také jsem si nechala kdysi zjistit i nejvhodnější povolání od vyhlášeného typologa Dr. Šrama, a ten mi řekl : „Psycholožka, která i léčí. Psycholožka, která má ordinaci a i malou lůžkovou část... „ „A co ta vizážistika?“ Zeptala jsem se já. „I na vizážistiku máte velký talent, ale časem Vás vizážistika přestane uspokojovat, je moc povrchní.“ A pan doktor měl pravdu, už 9 let provádím Proměny s Osobním horoskopem, kde se snažím jít více do hloubky a poradit ženám nejen jak změnit svůj vzhled, „svoji karosérii“ ale i jak vylepšit svoji povahu, jak rozvinout svoje talenty a odstranit svoje nedostatky - „jak opravit a vytunit motor“ a hodně klientkám i „napustím duši“ a zvednu jim sebevědomí.

Takže vlastně psychologii už 9 let provádím v praxi a navíc teď, co jsme koupili léčebné lehátko Viofor a pohodlné polohovací lehátko pod něj, mi přibyla ve studiu i ta lůžková část. . . Takže si plním svoje sny a realizuji své talenty postupně všechny. Ale až ve vyšším věku, mám Slunce, vládce 11. domu přání a nadějí ve 4. domě stáří. To znamená pozdní splnění nadějí. /I Venuši, planetu lásky mám ve 4. domě, to znamená „Láska na podzim života“ a vdávala jsem se ve 43 letech. . . /

Ale většina z nás náš obor, který by nám „šel“, který by nás uspokojoval a ve kterém bychom dosáhli úspěchů, zjistíme až později, a hodně žen to zjistí až už má malé děti, takže nemají čas studovat... Pak začínají studovat až po 40 roce, až jsou děti velké. A to už je někdy pozdě . . .

Abyste neztratili tolik času jako já a další lidé, tak se objednejte k astrologovi či astroložce a nejlépe – objednejte k němu i své děti, aby věděly, kterým směrem se mají vydat, na jaké koníčky je můžete směřivat a později jakou školu studovat, aby neztratily spoustu času experimentováním.

Astrologie a my astrologové jsme tu pro Vás, abychom Vám zjednodušili život a pomohli jsme Vám ho prožít plnohodnotně, v pevném zdraví a rozvinout všechny Vaše talenty a Vaše nadání o kterých možná ani nevíte . . .

Pro klientky mého studia, které u mě absolvovaly nějakou delší Proměnu či fotografování, provádím konzultace horoskopu za nižší cenu.

Podívejte se na moji proměnu na www.vizaziste.cz , tam naleznete i Více informací o našich dalších službách.

Své dotazy a objednávky volejte na můj mobilní tel. 603 237 166. Pokud nechcete telefonovat, napište sms. Ozvu se Vám do několika hodin.

Přeji Vám mnoho spokojenosti harmonie a štěstí!!!

Další informace najdete na webové stránce www.horoskopy-astrologie.cz

Pár veselých historek "z natáčení" alias z mé astrologické praxe:

Jeden klient, velmi vytížený ale i úspěšný podnikatel, mě požádal, abych mu četla jeho Osobní horoskop při cestě autem, kdy řídil. Tak jsem mu četla: "Časté cesty po moři, nebezpečí utonutí . . . " On odpověděl: "To je pravda. Máme několik usedlostí na Kanárských ostrovech a často mezi nimi přejíždíme na lodi a na motorových člunech. Dvakrát jsem se už topil, ale vytáhli mě. Plavat umím, ale mám strach zhloubky . . ." Další "úspěšný" klient začal netrpělivě listovat v písemném horoskopu ihned přede mnou a nedočkavě a namátkově si pročítal odstavce: "Co to má znamenat, vykřikl!" Bylo tam: "Erotické vztahy mohou poškodit pověst v povolání" a on na to: "Ale ten "veřejný dům"paní Schlosserová jsem už zrušil !!!"Měl totiž i stavební firmu, a dříve vlastnil i malý "veřejný dům", ale samozřejmě to řekl peprněji, a měl také vsoučasné době tři milenky mezi kterými se nemohl rozhodnout. . . . ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další klientka, která si u mě objednala několik písemných horoskopů pro celou rodinu, mi pak napsala děkovný email, cituji: "Čekala jsem hodně, ale ve výsledku to byla bomba !!! Měla jsem pocit, že jste snad s námi musela nějakou dobu bydlet." Podotýkám, že jsem tuto klientku nikdy v životě neviděla, korespondovali jsme jen přes email, a měli spolu jeden - dva telefony.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpracovala jsem horoskop jednomu vysoce postavenému důstojníkovi u policie. Měl také Ascedent ve Vahách, a navíc skvělou vazbu mezi ženskými planetami a Jupiterem. V horoskopu měl, že ho budou velmi hýčkat ženy a pomáhat mu. Řekl mi, mám hodně kamarádek a často mikupují i dražší dary, i obleky apod. Byl to opravdu velmi kultivovaný a sympatický muž. Dále měl Mars ve Střelci. Střelec znamená v horoskopu zahraničí, a tak jsem mu řekla, že by spíše pracovat jako voják v zahraničí, že by tam byl úspěšný. A on se mi přiznal, že už delší do touží pracovat u Cizinecké policie. Nedávno byl přeřazen právě k Cizinecké policii, tak se mu splnil jeho sen . . . ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hovořila jsem s matkou jednoho patnáctiletého mladíka, a vysvětlovala jsem jí, že by se mu velmi dařilo pracovat s moderní technikou, elektronikou, s počítači, a velmi by mu šlo nějaké spojení estetiky a techniky. Navrhla jsem například - grafik na počítači atp.a maminka mi řekla, že už vytvořil několik www stránek nejen pro sebe, ale i pro své kamarády, ale ty počítače "jsou tak drahé" . . . A nyní již při škole vydělává a tvoří www stránky, takže se této rodině nákup velmi drahého počítače a programů na grafiku vrátil. Mladík měl právě toto umístěné i ve 2. domě financí.Ale znáte to, někdy koupíte dětem drahý počítač, a oni si na něm jen hrají hry . . . . a talentmohou mít zcela na něco jiného, o čem ani netušíte . . . ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedné mé atraktivní kamarádce jsem zpracovala Partnerský horoskop na jejího partnera. Měla s ním podprůměrný a často i konfliktní vztah. Ona na to nedala, a stále s ním chodila dále, i když se trápila. Tento její partner neustále mluvit o své bývalé přítelkyni, a i když ta jeho bývalá přítelkyně byla velmi silná, a ani nebyla moc pohledná, tak se k této své "nepohledné" přítelkyni vrátil. Měli mezi sebou překrásný Partnerský horoskop, a pouto mezi nimi bylo velmi silné . . . Tak vidíte, že krása není vše.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mí učitelé z Astrologické školy nám vykládali, jak jeden muž, i když byl velmi nepohledný, plešatý, silný a špatně oblečený, tak měl spoustu žen - přítelkyň, které mu neustále představovaly další a další ženy, které ho opět obdivovaly, a nosily mu dary.. V čem bylo jeho kouzlo ? Měl Pluto -planetu moci a magie na Ascedentu . . . I teď, když nám Pluto "sebrali" a již ho neřadí mezi planety naší Sluneční soustavy, je to prý jen"trpaslík", tak přesto je jeho vliv velmi silný. Mám to vyzkoušené nejen na dalších případech ze své astrologické praxe, ale i na sobě. Pluto to je síla !!! A pokud třeba mezi sebou má muž a žena pozitivní konstelaci mezi Plutem a Marsem, je to tak silná sexuální přitažlivost, že se téměř "toužíte vrhnout" na druhou osobu . . . A naopak, pokud je mezi lidmi negativní konstelace mezi těmito dvěma planetami síly /Mars/ a moci /Pluto/ může dojít i šarvátkám nebo k násilnostem . . . . Ženy: jaký ideál muže - milence se líbí ženě se pozná z jejího horoskopu podle toho, kde má žena umístěn Mars, ve kterém znamení. Jaký typ muže manžela zase podle umístění Slunce v jejím horoskopu. Muži: A zase ideál ženy - milenky muže se pozná podle toho, kde – ve kterém znamení má muž umístěnou Venuši. Jaký typ ženy manželky a matky ho přitahuje se zase pozná podle umístění Luny v jeho horoskopu. Pokud mezi Vámi a nějakým druhým člověkem přeskočí "jiskra", tak mezi sebou máte nějakou pozitivní vazbu mezi planetami, které mohou ovlivňovat sexualitu - Mars, Venuše, Slunce, Luna, Uran, Pluto atd.I když se s tímto člověkem rozejdete, a pak ho po hodně letech potkáte, bude Vás stále fyzicky přitahovat . . . Naopak časté roztržky a rozchody může zapříčinit nějaká vazba s Uranem, planetou změn, atp. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedna má klientka se mi při líčení pochlubila: "Já mám vždy muže, kteří mě dobře zajistí . . ." Horoskop jsem jí nedělala, jen se přišla vyfotografovat. Nedalo mi to, a "skočila jsem" k počítači, znala i přesnou hodinu a minutu, která je při rozboru velmi důležitá, a opravdu, měla Jupiter ve svém horoskopu umístěný v7. domě - domě partnerství, manželství a smluv . . . Tam, kde máme umístěný Jupiter, tam – v té oblasti se nám bude dařit, pokud nemá Jupiter příliš negativních vazeb. Jupiter znamená i naši filosofii, expanzi, úspěch, úřady atp. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpracovávala jsem horoskop majitelce jednoho penziónu, pro jejího nejstaršího syna. A měl opravdu v horoskopu možnost nemovitého dědictví od rodičů. A opravdu, byl prvorozený, a dali ho studovat na hotelovou školu, takže jednou převezme penzión. Vypadá to samozřejmě, že? Ale ne vždy dají rodiče dítě na tu správnou školu, a také ne všechny děti chtějí dělat povolání svých rodičů . . .---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozebírala jsem narychlo Radix horoskopu také jedné mamince pro jejího syna ale jen zběžně, bylo málo času. Syn měl, kromě jiného, Jupitera - planetu Velkého štěstí, jak jí astrologové nazývají, umístěnou v 5. domě lásky a spekulací.Řekla jsem tedy mamince: "Váš syn má talent na úspěchy v lásce, dívky na úrovni a na finanční spekulace. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A ona po chvíli odpověděla "No to je pravda. V 18 letech si nakoupil nějaké akcie, a akcie šly"vyletěly" nahoru, tak před maturitou akcie prodal a koupil si Mercedes kabriolet. Aby se předvedl, přijel v něm na maturitní večírek, a mě pak učitelky "nenápadně" vyčítaly, že by se dětem neměly kupovat k maturitě tak drahé dary, jako je auto." Kolika z nás se podaří vyhrát ve sportce, nebo vydělat na akciích? A kolika z nás se podaří si v 18 letech si koupit za jen námi vydělané peníze Mercedes kabriolet ??? . . .---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prohlédla jsem si i horoskop jednoho bezdomovce, který ale dokázal velmi hezky mluvit, kultivovaně a příjemně. Z celé rodiny, než ho "zapudili" vytahal peníze, po nějaké době byl bez střechy nad hlavou, nějakou dobu byl ve vězení, získal srdce krásné dívky, která s ním začala žít. . Uvěřila mu.Po nějaké době, kdy si uvědomila jaký je ho dívka i s jeho dítětem opustila, a tají před ním kde žije. On nadále přemlouvá lidi,půjčuje si od nich peníze, a dělá i překupníka. Jednou ho ta dívka nepoznána slyšela mluvit v podchodu o jeho strýci:"Já nechápu, proč ten můj strýc dře 14 hodin denně Já mám za pár hodin vyděláno několik set, někdy i tisíc a mám volno . . . " Je i "dobrý překupník. Prostě "ukecá"a "okouzlí" každého a má to i v horoskopu. I z vězení ho pustili dříve. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Astrologie využívalo dříve i hodně panovníků, králů a významných lidí. Král Karel IV. například vždy začal stavět až když byli v dobré vazbě Jupiter se Saturnem, což dává trvalost a úspěšnost. Například Karlův most a Karlova Univerzita. A vidíte, jeho stavby překonaly věky. . . Astrologii tedy můžete využít i při plánování stavby rodinného domku, či zakládání firmy apod. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jednu veselou historku nám vyprávěl náš učitel, Ing. Stříbný po návratu z Indie, hodně cestuje. Měl v tranzitech na jeden den velmi napěťovou vazbu tranzitujících planet na svůj horoskop. Byl to myslím Mars v nějaké napěťové vazbě s Uranem, teď už si to přesně nepamatuji,ale přináší to úrazy, požáry atp. Tak tedy náš učitel šel ten den pouze na taneční vystoupení, aby se mu nic nestalo. Dokonce sehnal místo v první řadě. Představení klidně probíhalo . . . Pro jedno taneční vystoupení přinesli oheň v kovových nádobách, a jak do nádob cosi přilili, aby oheň více hořel, tak oheň "vyprskl" a našemu učiteli chytli kalhoty !!!! "Museli mě hasit." Řekl. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak vidíte, astrologii a působení planet neuniknete, ať jste kdekoliv . . . Ale je dobré vědět . . . co a jak a kdy . . . "preventivně" . . . Astrologie je stará, mnoha tisíciletími ověřená věda. A já mám ráda ověřené věci trvalé hodnoty, mám Lunu vBýku. . . a Slunce mám sice na nultém stupni Vodnáře, ale stále na mě působí ještě trošku ten konzervativní Kozoroh . . . Astrologie Vám přinese mnoho poznání, a pokud máte i smysl pro humor, tak se i sami sobě zasmějete, jak to vše sedí . . . Být dobře informován, znamená být dobře připraven !!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

Horoskop 2013, horoskop 2013, horoskop 2013, horoskop 2013, horoskop 2013, horoskop 2013, horoskop 2013, horoskop 2013, horoskop 2013, horoskop 2013, horoskop 2013, horoskop 2013, horoskop 2013, horoskop 2013, horoskop 2013, horoskop na rok 2013, horoskop na rok 2013, horoskop na rok 2013, horoskop na rok 2013, horoskop na rok 2013, horoskop na rok 2013, horoskop na rok 2013, horoskop na rok 2013, horoskop na rok 2013, horoskop na rok 2013, horoskop na rok 2013, horoskop na rok 2013, horoskop na rok 2013, horoskop na rok 2013, horoskop na rok 2013, horoskop na rok 2013, horoskop na rok 2013, horoskop na rok 2013.