ESHOP DOPLŇKY VÝŽIVY NA OMLAZENÍ A NA PLODNOST

Všechny produkty firmy Jeunesse, ampulky Ageless, sérum Luminesce, krémy a doplňky výživy na omlazení můžete nakupovat zde: www.mladyvzhled.jeunesseglobal.com nebo mi napsat na email katerina@vizaziste.cz email ZÁJEM O PRODUKTY JEUNESSE, a pošlu Vám více informací.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

VELMI ÚČINNÉ MULTIVITAMÍNY S BYLINAMI A AMINOKYSELINAMI NA ZVÝŠENÍ PLODNOSTI - PINKFERTIL na komplexních stránkách pro podporu otěhotnění IFERTILITY.CZ KLIKNUTÍM NA BANNER NÍŽE - při vyšších dávkách, např.: 3 x 2 tablety denně působí současně jako afrodisiakum a zesilují ovulaci - více na www.jakotehotnet.info 

 

 • Řadit podle||
 • Zobrazit všechno | Stránky: E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » ESHOP DOPLŇKY VÝŽIVY NA OMLAZENÍ A NA PLODNOST
 • ALVEO MINT

  E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » ESHOP DOPLŇKY VÝŽIVY NA OMLAZENÍ A NA PLODNOST

  NA ALVEO A NA VŠECHNY PRODUKTY FIRMY AKUNA MŮŽETE ZÍSKAT 25% SLEVU PO JEDNODUCHÉ REGISTRACI JAKO ZÁKAZNÍK, nebo 30% JAKO PORADCE a ALVEO MINT MŮŽETE MÍT ZA ZA 1 049 KORUN NEBO ZA 979 KORUN ZA DVA DNY DOMA.

  ZDE: https://www.akunashop.cz/ 

  STAČÍ JEN VYPSAT SVÉ JMÉNO, VYMYSLET SI HESLO A KÓD SPONZORA JE MŮJ EMAIL katerina@zdravi.email   A DO 1-2 DNŮ VÁM PŘIJDOU VYNIKAJÍCÍ VÝROBKY ZA NIŽŠÍ CENU. Navíc získáte zpět 5% na další nákup. VAŠE KATEŘINA SCHLOSSEROVÁ. 

  DETOXIKACE A VYČIŠTĚNÍ KAŽDÉ BUŇKY VE VAŠEM TĚLE PRO ÚPLNÉ OZDRAVĚNÍ, ČI PŘÍPRAVU NA TĚHOTENSTVÍ.

  Alveo je harmonizační bylinné tonikum. Jedná se o směs 26 extraktů z rostlin pocházejících z různých částí naší planety a všeobecně známých svými blahodárnými účinky na lidský organismus.

  Každá složka Alvea byla pečlivě vybrána, aby sehrála určitou roli, avšak teprve celý tým skvěle sehraných "herců" znásobuje výsledný kladný efekt pro organismus. Síla účinku Alvea spočívá ve správném výběru a poměru jednotlivých ingrediencí exkluzivní kvality, čistoty a potence.

  Pro výrobu produktu Alveo jsou používány pouze rostliny pěstované tradičními metodami bez použití chemikálií. Kvalita a čistota je navíc neustále kontrolována odbornou laboratoří. Proces extrakce probíhá bez použití alkoholu a rozpouštědelAlveo neobsahuje žádné cizorodé látky. Celý proces je standardizován tak, aby bylo zaručeno identické složení každého výrobku.

  Pravidelným užíváním přípravku Alveo získává organismus přirozenou rovnováhu. Harmonizace a tonizace imunitního systému je garantem pevného zdraví. Celoroční konzumací tohoto přípravku jednoduše a efektivně doplňujeme tělu vzácné fytochemikálie, které společně s dalšími čistě přírodními složkami rostlinného původu působí na naše buňkové struktury.

  VÍCE INFORMACÍ KLIKNUTÍM NA LAHVIČKU PRODUKTU.

  Cena:1399.00CZK
 • Inca Collagen

  E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » ESHOP DOPLŇKY VÝŽIVY NA OMLAZENÍ A NA PLODNOST

  Inca Collagen je výživový doplněk s obsahem 100% čistého mořského kolagenu bez přísad.

  ZPEVŇUJE PLEŤ, REGENERUJE KLOUBY, VAZIVA, DĚLOHU, CHRUPAVKY, ŠLACHY ATD. Vaše tělo se stane "elastičtější".  Mizí i vrásky.... 

  3000 mg v 1 sáčku. Pro porovnání Colafit obsahuje 8mg v jedné kostičce a Kamzík 20 mg colagenu v tb.  INCA COLLAGEN JE VÍCE NEŽ 150X SILNĚJŠÍ!

  Obsah kolagenu se v těle snižuje od 25. roku každoročně o 1,5 % a po 45. roku se kolagen netvoří už skoro vůbec. Nedostatek kolagenu se projevuje stárnutím, které způsobuje vznik vrásek, matných vlasů, zhoršení stavu kostí, oslabení svalstva a mnoho dalších nežádoucích změn.

  Inca Collagen je tvořen práškem rozpustným v tekutině, kterou je možné bez problémů vypít. Inca Collagen zachovává strukturu trojitého helixu (struktura typická pro bílkoviny živých organismů) a je charakteristický excelentní biologickou dostupností (což znamená, že naštěpený kolagen se dobře vstřebává do těla po jeho užití). Navíc přípravek Inca Collagen je schopný procházet přes trávicí trakt v nezměněné podobě a je zbavený "rybího zápachu" při zachovaní nutriční hodnoty.

  Doplněk stravy Inca Collagen obsahuje kolagen typu I: 80 %, kolagen typ II: 19,5 % a 
  kolagen typu III: 0,5 %.

  Cena:1179.00CZK
 • LIFE STAR - obsahuje výtažek z Rdesna Mnohokvětého

  E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » ESHOP DOPLŇKY VÝŽIVY NA OMLAZENÍ A NA PLODNOST

  Toto je nejúžasnější výrobek na zklidnění psychiky, s jakým jsem se ve své 21. leté praxi setkala. Pomohl již tisícům žen i mužů najít vnitřní klid při životních krizích, uklidnit je při stresech, zharmonizovat jejich psychiku. Kromě všech zdravotních účinků níže, Life Star při dlouhodobém užívání i zvyšuje přírůstek kostní hmoty.

  Také zlepšuje plodnost a zesiluje ovulaci. Spolu s Mateři kašičkou - viz. přípravek Royall Yelly níže dodá Vašemu tělu látky zvyšující šance na početí. K. Schlosserová.

  Opět skladem. 

  Cena:962.00CZK
 • ROYALL JELLY - čistá mateří včelí kašička

  E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » ESHOP DOPLŇKY VÝŽIVY NA OMLAZENÍ A NA PLODNOST

  Royall Jelly - čistá mateří včelí kašička

  Toto staré afrodisiakum zvyšuje sebevědomí ženy.

  Budete se cítit lépe, zklidní se Vaše psychika a současně zlepšíte svoji pleť. Mateří kašička je pro ženy velmi harmonizační doplněk, který nikdy nezklame... Skvěle doplňuje přípravek Life Star a umocňuje jeho účinek. Tak klidná a vyrovnaná jako po těchto dvou přípravcích jste nikdy nebyla. Zvyšuje i "sílu vůle" při redukčních dietách a sebeovládání ve stresových situacích podobně jako Life Star. K. Schlosserová.

  Cena:588.00CZK
 • Balíček OMLAZENÍ OČÍ a VŠECH BUNĚK V TĚLE

  E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » ESHOP DOPLŇKY VÝŽIVY NA OMLAZENÍ A NA PLODNOST

  Balíček OMLAZENÍ OČÍ OBSAHUJE 2 NEJÚČINĚJŠÍ VÝROBKY na Regeneraci buněk vnitřně Carnosin + nejnovější oční kapky na regeneraci a léčení očí. 

  Carnosin regeneruje a omlazuje všechny buňky v těle, včetně očních a léčí i šedý zákal. Jeho spektrum účinků si můžete přečíst v přiloženém PDF zcela dole Carnosine leták.

  Samostatně si přípravek Carnosine Star můžete koupit zde: http://www.www.zdravi-omlazeni.cz/?2,carnosine-star-anti-aging-leceni-regenerace-a-omlazeni-vsech-bunek-tela

  Ruské léčebné kapky jsou velmi silné léčebné a napravující oční kapky, kde zcela napravují oční poškození a spouštějí samoléčebné mechanismy. Cena těchto kapek je 1 099 korun, v balíčku jen 530 korun. 

  Po očních kapkách jsem se zbavila bolesti a suchosti očí, začala jsem trošku lépe vidět a pochválila mě i má oční lékařka, kde jsem byla na fotografování Očního pozadí, řekla: "Na to, že jste u mě 6 let nebyla, máte oči stále stejné." To v 50. letech, když pracujete 14 hodin denně na počítači, potěší! Vaše omlazovatelka Kateřina Schlosserová, www.omlazovna.cz

  PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS CENOVĚ VÝHODNÝ BALÍČEK, přípravek Carnosin a ruské léčebné oční kapky V NĚM MÉNĚ NEŽ ZA POLOVIČNÍ CENU! 

  Carnosine Star cena 1 960 + Oční kapky  v balíčku se slevou 560 korun, jen za 539 korun.

  OČNÍ KAPKY SI MŮŽETE OBJEDNAT I SAMOSTATNĚ ZA 1 099 Kč na emailu info@zdravi-omlazeni.cz

  INFORMACE O CARNOSINU ZDE: http://www.zdravi-omlazeni.cz/files/Carnosine_letak_CZ.pdf

  Cena:2499.00CZK
 • WILD YAM rostlina s vitalizačním a omlazujícím efektem, přírodní DHEA

  E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » ESHOP DOPLŇKY VÝŽIVY NA OMLAZENÍ A NA PLODNOST

  WILD YAM pomáhá stabilizovat a normalizovat hladiny hormonů jak u žen, tak i u mužů a zpomalovat proces stárnutí.

  WILD YAM nebo-li Dioscorea Villosa se používá již od doby Aztéků a Mayů pro široké spektrum léčebných účinků.

  WILD YAM má omlazující a vitalizační efekt, snižuje tuky v tělě a posiluje svaly, má protinádorové účinky, chrání před degenerativním poškozením kostí a svalů.

  WILD YAM jak přirozeně doplnit hormon DHEA, hormon mládí.  Pro optimální účinek doporučujeme užívat 3-4 měsíce.

  Cena:666.00CZK
 • IMMUNITY STAR - posiluje imunitu a urychluje léčbu nejen nachlazení

  E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » ESHOP DOPLŇKY VÝŽIVY NA OMLAZENÍ A NA PLODNOST

  HLAVNĚ SE VYHNĚTE ANTIBIOTIKŮM! Ty velmi škodí Vašemu tělu i miminku a z těla se odstraňují několik měsíců. Místo škodlivých antibiotik můžete mít po ruce bylinkový Immunity Star představuje kombinovanou formuli pro podporu a zlepšení činnosti imunitního systému. Obsažené složky mají antiseptické, antioxidační a antivirové účinky. Immunity Star dokáže vyhledávat v organismu zdravotní problémy (i zastaralé) a postupně je eliminovat. 

  Více informací kliknutím na obrázky bylinek. 

  Cena:706.00CZK
 • MULTISTAR - tekuté vitamíny, minerály, aminokyseliny a enzymy . Vhodné i pro přípravu na těhotenství., pro sportovce, v rekonvalescenci apod.

  E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » ESHOP DOPLŇKY VÝŽIVY NA OMLAZENÍ A NA PLODNOST

  Kompletní multivitamín s 11 vitamíny, s 67 minerály a stopovými prvky, se 16 aminokyselinami a 3 hlavními skupinami enzymů bleskově zlepší Vaši energii a urychlí rekonvalescenci po chřipkách, operacích nebo naopak před jakoukoliv zátěží - chřipková epidemie, účetní uzávěrka, konflitky v práci, pobyt na horách nebo před operací či plánovaným otěhotněním. Tekuté vitamíny mají oproti tabletám tu výhodu, že mají větší vstřebatelnost a že nezatěžují játra rozložením tablet. Jen čisté živiny z ovoce, bylinek apod. Více informací získáte kliknutím na produkt.

  Skvělý doplněk po 5. tém ošetření na Vioforu, kdy došlo k detoxikaci buněk, a nyní je skvělé doplnit 94 látek v přípravku Multistar, který Vám bleskově zlepší krevní obraz a dodá tělu vše potřebné ve skvěle vstřebatelném koloidním roztoku ochuceném štávou z brusinek a dalšího ovoce v tomto Multielixíru zdraví.

  Cena:1568.00CZK
 • CARNOSINE STAR Anti-Aging - LÉČENÍ, REGENERACE A OMLAZENÍ VŠECH BUNĚK TĚLA

  E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » ESHOP DOPLŇKY VÝŽIVY NA OMLAZENÍ A NA PLODNOST

  Carnosin je pro svůj potenciál proti stárnutí nazýván látkou dlouhověkosti a je považován za látku století. Je nepostradatelným pro každého nad 40 let. Osvědčil se i u mladších lidí při léčení různých chorob, i neplodnosti. 

  Vhodný doplněk k Vioforterapii, neboť Carnosin regeneruje a omlazuje buňky a synergicky zesiluje účinek Vioforu a obráceně. Po delší kůře na lehátku Viofor dojde k detoxikaci buněk a k lepší vstřebatelnosti vitamínů a dalších zdraví prospěšných látek. Carnosin jak základní prvek omlazení - Anti-aging  spolu s Life Starem na lepší odolnost psychiky a Vioforem dokáží při delším užívání docílit stejný efekt jako odpočinek v lázních. Po alespoň 3 měsíční kůře je lepší většina zdravotních výsledků a tuto hodnotu Vám i můžeme změřit jak na začátku kůry tak na konci kůry přístrojem Kardivar zde:

  Cena:1960.00CZK
 • Zobrazit všechno | Stránky: E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » ESHOP DOPLŇKY VÝŽIVY NA OMLAZENÍ A NA PLODNOST