Životní poslání v horoskopu

Přejete si zjistit, kam máte v životě směřovat? Máte pocit, že se Vám nic nedaří? Nevíte, jaký má Váš život smysl? Nechcete ztrácet další roky? ...

Pro Vás má astrologie odpověď. Tam, kde máte Severní Lunární uzel - tam máte směřovat, a tam máte i největší talenty, které máte více rozvíjet, abyste našli nejen úspěch a štěstí, ale i své životní uspokojení... 10.dům a jeho vládcové zase hovoří v čem vyniknete nad ostatními, v čem budete nejlepší a jaké oblasti Vás nejvíce uspokojují a 6. dům co je Vaše práce. Mediální úspěch - v čem o Vás budou hovořit je zase 11. dům. Tento stručný, ale životně důležitý výtah můžete mát již za 600 korun v půlhodinové konzultaci přes Skype či osobně.

Pokud byste chtěli znát i své největší talenty, pak můžete využít službu:

Vaše největší podnikatelské talenty níže v prokliku, do 6. prosince se slevou 1 tisíc korun:

http://www.www.zdravi-omlazeni.cz/?48,vase-nejvetsi-talenty-na-miru-jen-pro-vas-kompletni-varianta

Konzultace Životní poslání v horoskopu    0,5 hodiny     600,- Kč

 

Služby se dají objednat i samostatně.  Služba Vaše největší podnikatelské talenty obsahuje i stručný Osobní horoskop a Životní poslání v horoskopu, je již kompletní.

Najděte ten správný směr a cíl! Je to cíl, který Vás obohatí, ve kterém se Vám časem bude velmi velmi dařit a který Vás bude bavit!

Já, Vaše průvodkyně, Kateřina Schlosserová, mám Životní poslání "proměňovat" duše lidí, věnovat se ezoterice a duchovním vědám...               A opravdu, už od dětství k tomu inklinuji... I náš přední astrolog Petr Messany mi před lety řekl: "Kateřino, Vy dokážete vytáhnout přednosti lidí z hloubky jejich duše..."

A další specialista Typolog obličeje a mistr řeči těla,Dr. Šramo mi na konzultaci na Výběr povolání řekl: "Psycholožka, která i léčí..."

Pak mi řekl náš přední Neurokybernetik a prognostik Pavel Svačina: "Věnujte se více Astrologii, máte na ní velký talent." A i můj první učitel Ing. Stříbný ze Školy Klasické astrologie Stříbný-Bohuslav mi řekl: "Kateřino mám pocit. že Vy to v té astrologii jednou někam dotáhnete..." Doufám, že ho nezklamu. Astrologii beru velmi vážně a zodpovědně, a studuji již třetí astrologickou školu, a čerpala jsem znalosti u 7 astrologů, kteří mě učili...A stále se vzdělávám dále, a budu studovat celý život. Ráda bych "lidstvu" přinesla i nějaký nový objev v oblasti Astrologie, či ve Výzkumu plodnosti, kterým se zabývám.

Astroložka Ing. Eva Prokešová mi řekla: "Ty máš přeměňovat ženy v oblasti vizáže i psychologie, léčit ženy a celkově se věnovat se ezoterice."

A pro mě je opravdu největší odměnou, když ode mě odchází žena či muž, ať odchází po Proměně, po vyzvednutí fotografií či horoskopu a když mi řekne: "Moc jste mi pomohla." tak mám obrovskou radost...

Dříve jsem nechápala, proč mám horoskop ve tvaru Hexagramu, jaký má třeba David Cooperfield. Horoskop ezoteriků, zaměřený hodně i na krásu, teď už to chápu...

Sice mi říkají téměř všechny ženy po nalíčení stejnou větu: "Vy jste kouzelník." Dělalo mi to dobře, ale měla jsem pocit, že mi chybí ještě to "hlubší" uspokojení... Teď už hluboké uspokojení prožívám denně... Dala jsem vše dohromady, v geniální celek, který dělá radost nejen mým klientům, ale i mě.... Našla jsem své životní poslání.

Snad Vaše tápání ozářím Jasným světlem poznání...

Vaše průvodkyně Kateřina Schlosserová.